Форум   Проблеми и предложения   Запитване и евентуално предложение

Запитване и евентуално предложение

kameliq95_ 09 февруари 2019

Възможно ли е да се въведе опция "гледай играта на дадена маса"? И примерно ако не искаш да влизат да гледат да го забраниш.


Виж по-стари
_Error_ 31 август 2025

Възможно ли е,да се спре в играта Реми свалянето на карти наведнъж,масаво се практикува,и не се получава никаква игра,отсрещния играч не получава възможност да играе,като цяло не се получава никаква игра,а само ограбване.

Patience- 07 септември 2025

Адмирации за промените . Имам предложение за свара играчи с чип повече от 2 милиона да не могат да играят на монте. Направете както беше ако нямаш вип и имаш повече от 500к да не можеш да играеш на малка маса.

angel_6 07 септември 2025

съгласна съм с предложението на Patience-

Torquemada 20 ноември 2025

Искам да се въведе опция:изгони партньора си от играта! Това, ще спести много нерви не само на участниците, а и на самите админи! Натискате бутона и премахвате дразнителя! Съответно на негово място можете да поставите две опции:продължи с бот или възможност за влузане на друг участник! Уверявам ви, че това, би решило много дългогодишни проблеми, които се случват тук! Не ми благодарете!

nepokolebima 03 декември 2025

Не съм съгласна с предложението на Patience-

zzccgg 20 март

Новите картички са жестоки!Към кое постижение спадат изпратени картички или подаръци?

karry 20 март

zzccgg, благодарим Ви за обратната връзка – радваме се, че новите картички Ви харесват!

Бихме искали да Ви информираме, че за новите специални картички ще бъдат налични постижения, които ще станат достъпни до края на деня.

-No_GaMe- 28 март

ако може да се добави ако човек праща Видео поздрав към приятел или познат да има поле например да се постне ЛИНК от YouTube песента направо без да се търси защото не всички песни ги има ....

Диана 28 март

-No_GaMe-

Песни, които не са в листата с поздрави, винаги може да поискате да ги добавим, чрез линк към тях, в тикет системата!

pam_ преди 3 дни

Здравейте,

Имам предложение относно елиминациите на Белот. Според мен би било добре роботите да бъдат премахнати от този режим и играта да бъде организирана по същия начин, както в турнирите.

Причината е, че според мен има възможност за злоупотреби. Например един човек може да се регистрира с два профила, да остави единия като робот и по този начин да получава информация за картите, което създава нечестно предимство спрямо останалите играчи.

Смятам, че премахването на роботите в елиминациите ще направи играта по-честна и равнопоставена за всички участници.

Благодаря за вниманието и се надявам предложението ми да бъде разгледано.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 26 Теми: 877 Мнения: 22648